Autobusem na 4camps

Ať už vaše dítě posíláte na kterýkoliv z našich kempů, pokud nechcete, nemusíte řešit vlastní dopravu. V předchozích letech jsme zajišťovali autobusovou dopravu pouze z Prahy, Brna a zpět, v letošním roce ale přidáváme ještě další nástupní místa. Jediné, co musíte udělat, je objednat dopravu v rámci registrace jako doplňkovou službu.

Na všech nástupních místech přebírá táborníky od rodičů proškolený personál. Ten také zajišťuje dozor po celou dobu cesty až na místo konání tábora i zpět. Pro lepší pohodlí a větší bezpečí máme smluvenou dopravu v moderních, plně vybavených autobusech.

Seznam nástupních míst naleznete v registraci v sekci Doplňkové služby. 

Pokud jste registraci už provedli, ale dopravu objednanou nemáte, nevadí, můžete si dopravu přiobjednat přes email info@zrgames.cz. Dopravu lze přiobjednat nebo měnit nejpozději týden před nástupem na tábor.   

PlayCamp

Tábor pro hráče PC her. Čeká tě LAN party, která nemá obdoby! Zkus si nejlepší hry, zasportuj si i užij večer u táboráku! Setkej se tu se známými hráči a Let‘s playery! Buď v centru dění!

Chci jet na PlayCamp

VideoCamp

Setkání začínajících i zkušených Youtuberů. Nauč se správně točit video, potkej se s profíky i známými tvářemi, poznej super kamarády a třeba i budoucí parťáky! Uč se od těch nejlepších!

Chci jet na VideoCamp

CraftCamp

Tábor pro hráče Minecraftu. Hraj Minecraft na PC i naživo. Nauč se nové tipy. Čeká tě sport a soutěže, ve kterých budeš bojovat za svůj tým!

Chci jet na CraftCamp

StyleCamp

Tábor pro holky o stylu a všem, co s ním souvisí. Nauč se, jak se správně oblékat a líčit, poznej beauty vlogerky, užij si sportovní aktivity pro holky a poznej nové lidi i z ostatních táborů!

Chci jet na StyleCamp

IceCamp

IceCamp není obyčejný lyžák, je to setkání super lidí, co si chtějí užít zimu na plno. Poznej nové kamarády i z ostatních táborů 4CAMPS!

Chci jet na IceCamp

MoveCamp

Tábor pro kluky i holky, pro ajťáky i sportovce, pro milovníky sushi i řízků, je prostě pro všechny od 10 do 18 let, kteří mají odvahu na týmové turnaje, adrenalinové závody nebo desetiboj.

Chci jet na MoveCamp