tábory pro moderní děti

Svět 4CAMPS tvoří pět super táborů pro moderní děti a mládež:

PlayCamp – Letní tábor s PC hrami 

VideoCamp – Letní tábor o natáčení 

CraftCamp – Letní tábor s Minecraftem

StyleCamp – Letní tábor o stylu pro holky

MoveCamp- Letní pohybový tábor

Tábory 4CAMPS vycházejí z požadavků moderních dětí a mládeže (PC hry, YouTube, videa, vlogy, Minecraft, sporty…) a tyto jejich přání a tužby zasazují do prostředí přírody. Dochází tak ke skvělé kombinaci moderní zábavy (hraní PC her, natáčení YouTube videí apod.) a tradičního trávení volného času v přírodě s vrstevníky při sportu, soutěžích a dalších super aktivitách. To vše navíc za doprovodu současných největších hrdinů dětí a mládeže – Youtuberů, Let'splayerů, Cosplayerů a sportovců.

Zapojení dětí a mladistvých do aktivit s jejich hrdiny přináší zcela nový pohled na aktivní trávení času v přírodě nebo u pohybových a sportovních her. Díky tomu děti odjíždějí z našich táborů nadšené a motivované.

 

TÁBORY PRO MODERNÍ DĚTI

  1. Komunikace. Děti spolu mluví. Mají společný zájem.

  2. Navazují nová přátelství a pracují na sebeprezentaci.

  3. Učí se a zdokonalují v angličtině nebo například v historii. Nenásilnou a přitom přirozenou formou.

  4. Nachází si vzory. Řada Yotuberů se stává pro děti příkladem, jak už mohou ve velmi raném věku sdělit něco ostatním. Jak to správně udělat. Jakou použít techniku a fígle, aby to bylo pro ostatní zajímavé. Sebevzdělávají se online.

  5. Podporuje se jejich soutěživost a týmová spolupráce. V Minecratfu společné stavby.

  6. Rozvíjí si kreativitu.

  7. Zapojují strategické myšlení.

  8. Pěstují si samostatnost. „Chceš něco vědět, musíš si to najít, nebo se zeptat správného člověka.“

 

Proč si zvolit tábory 4CAMPs?

Tradice a kvalita

Letos pořádáme již 5. ročník táborů 4CAMPS. Několikaleté zkušenosti a tradice jsou zárukou kvality a vysoké úrovně táborů. O tom svědčí i fakt, že v roce 2016 se našich táborů účastnilo přes 3 000 dětí. 

Tábory s Youtubery a hrdiny dnešní doby

Zeptejte se svého dítěte na jeho oblíbeného Youtubera nebo Lets'playera. Během pár vteřin ze sebe vysype hned několik jmen. Děti tímto světem žijí. Na táborech 4CAMPS mají děti možnost setkat se svými hrdiny a naučit se od nich zajímavé věci nejen ze světa her a videí. 

Dokonalý program dle zaměření táboru

Každý tábor má své vlastní zaměření a svůj program, v rámci něhož jsou účastnici odborně vedeni. Kromě speciálně zaměřené oblasti táboru je tu také běžná část táboru – táborníci se mohou těšit na výlety, koupání, bojovky, soutěže, sport, táborák či celotáborovu diskotéku. 

 

Kvalitní a odborný táborový tým

Každoročně sestavujeme nejlepší možné táborové týmy. Kvalifikovaní instruktoři se starají o chod táborů a vedení táborových skupin. Naši odborníci v jednotlivých kategoriích zajišťují pro táborníky odborné workshopy, přednášky, pohybové, sportovní a kreativní kurzy. 

Skvělé ubytování hotolevého typu

Tábory probíhají ve 4 lokalitách – Bíle Karpaty na Slovensku, Volyně, Blatná a Boskovice. V našich táborových areálech jsou účastníci ubytování na internátních školách v 2 – 3 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a se zajištěným stravováním. 
Více informací o táborových areálech ZDE. 

 

 

PlayCamp

Tábor pro hráče PC her. Čeká tě LAN party, která nemá obdoby! Zkus si nejlepší hry, zasportuj si i užij večer u táboráku! Setkej se tu se známými hráči a Let‘s playery! Buď v centru dění!

Chci jet na PlayCamp

VideoCamp

Setkání začínajících i zkušených Youtuberů. Nauč se správně točit video, potkej se s profíky i známými tvářemi, poznej super kamarády a třeba i budoucí parťáky! Uč se od těch nejlepších!

Chci jet na VideoCamp

CraftCamp

Tábor pro hráče Minecraftu. Hraj Minecraft na PC i naživo. Nauč se nové tipy. Čeká tě sport a soutěže, ve kterých budeš bojovat za svůj tým!

Chci jet na CraftCamp

StyleCamp

Tábor pro holky o stylu a všem, co s ním souvisí. Nauč se, jak se správně oblékat a líčit, poznej beauty vlogerky, užij si sportovní aktivity pro holky a poznej nové lidi i z ostatních táborů!

Chci jet na StyleCamp

IceCamp

IceCamp není obyčejný lyžák, je to setkání super lidí, co si chtějí užít zimu na plno. Poznej nové kamarády i z ostatních táborů 4CAMPS!

Chci jet na IceCamp

MoveCamp

Tábor pro kluky i holky, pro ajťáky i sportovce, pro milovníky sushi i řízků, je prostě pro všechny od 10 do 18 let, kteří mají odvahu na týmové turnaje, adrenalinové závody nebo desetiboj.

Chci jet na MoveCamp