MixCamp, To nejlepší v jednom campu

Tábor je pro všechny holky a kluky, kteří se nemohou rozhodnou, který tábor je pro ně ten pravý. Nebo pro ty, kteří chtějí MIX toho nejlepšího na jednom táboře. Každý den bude probíhat program jednoho z campů - PlayCampu, VideoCampu, InstaCampu a MoveCampu). 

Doporučený věk od 10 - 18 let.

Táborníci budou mít odborný táborový program každý den jiný podle typu táborového dne. Budou natáčet video, zahrají si hry na PC (CS, LoL), naučí se základy fotografování, zažijí sportovní den. Na tábor za nimi přijedou na jeden den TOP youtubeři, proběhne autogramiáda, focení a zábavný festival.

Stravování

Stravování zajišťuje profesionální školní jídelna.

Strava 5x denně.

Celodenní pitný režim zajišťěn.

Jídelna nabízí upravenou stravu:

  • Bezlepková dieta

Doprava

K dopravě využíváme moderní, klimatizované autobusy s doprovodem delegáta.

Nabízíme dopravu z Prahy a zpět. 

Dvůr Králové, Královédvorská kotlina

Moderně vybavený areál nabízí skvělé zázemí pro odpočinek i produktivitu. Děti se vyřádí na PC, ale i s míčem na sportovním hřišti, zahrají si plážový volejbal a ping pong. Stylecamp ocení kadeřnická křesla a piana podpoří zpěv písní na talentovou soutěž. Opravdové dobrodružství zažijí v Safari parku, kde se jim přiblíží fauna Afriky návštěvou výběhů zvířat. Táborníci si pořídí fantastické zážitky a natáčení na takovém místě si přeje každý filmový štáb. Nedaleká vodní nádrž Les Království bude dalším netradičním prázdninovým zážitkem. A v horku se zajdeme zchladit na Tyršovo koupaliště do velkého komplexu bazénů.   


 

Dokumenty ke stažení

Nechceme nikoho zatěžovat nesmyslnou horou papírů, ale pořádek musí být. A když se jedná o děti, platí to dvojnásob. V den příjezdu na camp vybavte Vaše dítě podepsaným táborovým řádem a potvrzením o bezinfekčnosti, dokladem o zdravotní způsobilosti Vašeho dítěte, které Vám vystaví dětský obvodní lékař a také připojte kopii platné kartičky zdravotní pojišťovny.

Informace týkající se nástupu na tábor Vám budou zaslány e-mailem 14 dní před nástupem na tábor. Veškeré dotazy směřujte na info@4camps.cz.

Víte, že máte nárok na příspěvek na dětskou rekreaci? Neváhejte a informujte se u Vašeho zaměstnavatele. Žádost o příspěvek od zaměstnavatele můžete stáhnout níže. Stejně jako dokumenty potřebné k nástupu Vašeho dítěte na tábor, které však budeme rozesílat i individuálně e-mailem.

Žádost o příspěvek zaměstnavatele na dětský tábor

Smluvní podmínky

Storno podmínky tábora

Potvrzení od lékaře

Potvrzení o bezinfekčnosti

Táborový řád

Vyzvednutí účastníka jinou osobou

Cena XXXX Kč
Potřebujete pomoct s příhláškou?
Rádi Vám pomůžeme.
  • Pošlete nám email na info@4camps.cz
  • Zanechte nám na sebe kontakt, my se Vám do týdne ozveme a všechny Vaše požadavky vyřešíme.