Pro dospělé jsou možná tak trochu nepochopitelnou skupinou, pro mnoho dětí a dospívajících ale platí za pomyslné hrdiny dnešní doby. Děti k nim vzhlíží, inspirují se jejich životy, zkrátka chtějí být jako oni. Tak proč toho nevyužít?

Každý rok spojujeme síly s těmi nejlepšími a nejznámějšími a ani letos tomu nebude jinak. Chceme totiž, aby byly kempy pro vaše děti nezapomenutelným zážitkem. Společnými silami jim ukážeme, že svět internetu může být zábava, která ale má své stinné stránky. A k tomu vybíráme ty, kteří zkrátka a jednoduše mají co říct a kteří mohou vaše děti lecčemu přiučit.

Chcete vědět, kdo z youtuberů zavítá na 4camps? Sledujte náš facebook a web!

PlayCamp

Tábor pro hráče PC her. Čeká tě LAN party, která nemá obdoby! Zkus si nejlepší hry, zasportuj si i užij večer u táboráku! Setkej se tu se známými hráči a Let‘s playery! Buď v centru dění!

Chci jet na PlayCamp

VideoCamp

Setkání začínajících i zkušených Youtuberů. Nauč se správně točit video, potkej se s profíky i známými tvářemi, poznej super kamarády a třeba i budoucí parťáky! Uč se od těch nejlepších!

Chci jet na VideoCamp

CraftCamp

Tábor pro hráče Minecraftu. Hraj Minecraft na PC i naživo. Nauč se nové tipy. Čeká tě sport a soutěže, ve kterých budeš bojovat za svůj tým!

Chci jet na CraftCamp

StyleCamp

Tábor pro holky o stylu a všem, co s ním souvisí. Nauč se, jak se správně oblékat a líčit, poznej beauty vlogerky, užij si sportovní aktivity pro holky a poznej nové lidi i z ostatních táborů!

Chci jet na StyleCamp

IceCamp

IceCamp není obyčejný lyžák, je to setkání super lidí, co si chtějí užít zimu na plno. Poznej nové kamarády i z ostatních táborů 4CAMPS!

Chci jet na IceCamp

MoveCamp

Tábor pro kluky i holky, pro ajťáky i sportovce, pro milovníky sushi i řízků, je prostě pro všechny od 10 do 18 let, kteří mají odvahu na týmové turnaje, adrenalinové závody nebo desetiboj.

Chci jet na MoveCamp