Na našich táborech bude přítomna jednotka “First Responder”. Tým profesionálních záchranářů (záchranné služby a armády ČR).

Pojmem „First responder“ obecně označujeme někoho (člověka, případně složku), kdo je schopen realizovat rychlý zásah u člověka v přímém ohrožení života dříve, než se na místo reálně může dostat výjezdová skupina Zdravotnické záchranné služby. Včasné rozpoznání závažného stavu a rychlá a správná první pomoc může mít rozhodující vliv na zdravotní stav postiženého. V této filozofii je poskytována odborná první pomoc na akcích, které nám jsou svěřeny do péče.

Veliký důraz je kladen na profesionalitu personálu. Naše společnost má 20 zaměstnanců, kteří jinak vykonávají povolání zdravotnického záchranáře na různých pracovištích, do kterých patří Záchranná služba, Urgentní příjmy, Kliniky anesteziologie a resuscitace, Armáda ČR a další.

Více informací naleznete na webu: http://fresponder.cz

Bc. Martin Nikodým
Vedoucí zdravotnický záchranářPlayCamp

Tábor pro hráče PC her. Čeká tě LAN party, která nemá obdoby! Zkus si nejlepší hry, zasportuj si i užij večer u táboráku! Setkej se tu se známými hráči a Let‘s playery! Buď v centru dění!

Chci jet na PlayCamp

VideoCamp

Setkání začínajících i zkušených Youtuberů. Nauč se správně točit video, potkej se s profíky i známými tvářemi, poznej super kamarády a třeba i budoucí parťáky! Uč se od těch nejlepších!

Chci jet na VideoCamp

CraftCamp

Tábor pro hráče Minecraftu. Hraj Minecraft na PC i naživo. Nauč se nové tipy. Čeká tě sport a soutěže, ve kterých budeš bojovat za svůj tým!

Chci jet na CraftCamp

StyleCamp

Tábor pro holky o stylu a všem, co s ním souvisí. Nauč se, jak se správně oblékat a líčit, poznej beauty vlogerky, užij si sportovní aktivity pro holky a poznej nové lidi i z ostatních táborů!

Chci jet na StyleCamp

IceCamp

IceCamp není obyčejný lyžák, je to setkání super lidí, co si chtějí užít zimu na plno. Poznej nové kamarády i z ostatních táborů 4CAMPS!

Chci jet na IceCamp

MoveCamp

Tábor pro kluky i holky, pro ajťáky i sportovce, pro milovníky sushi i řízků, je prostě pro všechny od 10 do 18 let, kteří mají odvahu na týmové turnaje, adrenalinové závody nebo desetiboj.

Chci jet na MoveCamp