Areály

Na pohodlí vašich dětí nám záleží. Přesvědčte se sami, že táborové areály vybíráme tak, aby splňovaly naše vysoké nároky.

Areál táboru Dvůr Králové

Dvůr Králové

Výlet do Safari Parku Dvůr Králové je fantastickou příležitostí stát zvěři tváří v tvář. Výjimečnou podívanou je i nedaleká vodní nádrž Les Království. V blízkosti areálu je také Tyršovo koupaliště, které nabízí několik bazénů na plavání či vodní hry a také hřiště na hry s míčem. Přímo v areálu se nachází beach volejbalové hřiště a hřiště na míčové hry.

Více o areálu
Areál táboru Velešín

Velešín

Za školním fotbalovým hřištěm začíná les, ve kterém si společně zahrajeme mnoho táborových her. Kolem areálu meandruje rameno vodní nádrže Římov. Nad nádrží ční zřícenina hradu Velešín, ideální prostředí pro dobrodružné táborové zážitky. Ve Velešíně je vyžití i za horkých letních dnů, táborníci se vypraví na místní koupaliště s několikaproudovou skluzavkou, beach volejbalovým hřištěm, perličkovou lavicí a vodním dělem.

Více o areálu
Areál táboru Velké Meziříčí

Velké Meziříčí

Kromě procházky na nedaleký zámek Velké Meziříčí nebo vyhlídku Tři Kříže se táborníci mohou těšit i na koupání a dovádění na koupališti Palouky, které kromě bazénů a brouzdaliště nabízí i senzační tobogán.

Více o areálu