Letní tábory

Tábor, kde se paří! Zažij ten nejlepší týden nabitý hraním her, sportem, NERF přestřelkama, kamarády a zážitky. Je jedno, jestli hraješ Fortnite, Minecraft nebo Roblox, u nás najdeš všechno včetně parádní CELOTÁBOROVÉ HRY se scénkami a příběhem.

Rozvíjíme dětskou kreativitu již 12 let.

Tábory 4CAMPS nejsou pouze o hraní na počítači. Naše programy spojují to nejlepší z online zábavy se sportem, pohybem a tradičními táborovými aktivitami jako jsou NERF bitvy, táborák, fotbal a další skvělé aktivity. Dokážeme rozhýbat úplně všechny! Díky hrám se děti snadno seznámí, protože si hned můžou povídat o tom, co je baví. Počítačový program (3,5 h denně) slouží mimo zábavu také k rozvoji komunikace a spolupráce.

Každý rok na táboře probíhá celotáborová hra na určité téma – v roce 2024 to je 4CAMPS Gaming Cup! Do příběhu děti vtáhnou každodenní zábavné scénky v podání našich vedoucích. 

RobloxCamp

RobloxCamp

Roblox tábor! Čeká tě pařba Robloxu, akce s NERFkama, výlety, noví kamarádi, sport a spousta zábavných aktivit!

od 8799 Kč

záloha
5000 Kč

Více informací
CraftCamp

CraftCamp

Letní dětský Minecraft tábor ideální pro všechny crafťáky! Tvůj tým ti pomůže nejen ve světě kostek, ale i v celotáborové hře! Již 12 let!

od 8799 Kč

záloha
5000 Kč

Více informací
PlayCamp

PlayCamp

Přijeď si zapařit MIX všech her, zasportovat si a poznat nové spoluhráče! Na PlayCampu si můžeš zahrát vesměs cokoliv – třeba Roblox, Valorant, LoLko, CS:GO, ale i další hry!

od 8799 Kč

záloha
5000 Kč

Více informací
FortniteCamp

FortniteCamp

Letní dětský Fortnite tábor! Zapaříš si Fortnite, zastřílíš si s NERFkama, podíváš se do přírody, poznáš nové kámoše, zasportuješ si a užiješ si i celotáborovku!

od 8799 Kč

záloha
5000 Kč

Více informací
Fotografie táboru: Letní tábory

Není to jen o počítačích.

  • Propojujeme svět technologií s klasickými táborovými aktivitami
  • Učíme děti zdravý přístup ke sportu a cvičení
  • Socializujeme děti hravou formou
  • Učíme děti týmové spolupráci a komunikaci
  • Hrajeme s dětmi jejich oblíbené hry – od fotbalu až po NERF přestřelky
  • Celotáborová hra s unikátním příběhem a spoustou zábavných scének

Máme špičkové areály

Všechny naše areály splňují požadavky komfortního ubytování, kvalitní stravy a hygieny. Podívej se na jednotlivé areály zblízka.

Areál táboru Dvůr Králové

Dvůr Králové

Výlet do ZOO Dvůr Králové je fantastickou příležitostí stát zvěři tváří v tvář. Výjimečnou podívanou je i nedaleká vodní nádrž  Les Království.  V blízkosti areálu je také Tyršovo koupaliště , které nabízí několik bazénů na plavání či vodní hry a také hřiště na míčové hry. Přímo v areálu se nachází beach volejbalové hřiště a hřiště na fotbal, vybíjenou a další aktivity.

Více o areálu
Areál táboru Velešín

Velešín

Za školním fotbalovým hřištěm začíná les, ve kterém si společně zahrajeme mnoho táborových her. Kolem areálu meandruje rameno vodní nádrže Římov. Nad nádrží ční zřícenina hradu Velešín, ideální prostředí pro dobrodružné táborové zážitky. Ve Velešíně je vyžití i za horkých letních dnů, táborníci se vypraví na místní koupaliště s několikaproudovou skluzavkou, beach volejbalovým hřištěm, perličkovou lavicí a vodním dělem.

Více o areálu
Areál táboru Velké Meziříčí

Velké Meziříčí

Kromě procházky do lesoparku nedalekého zámku Velké Meziříčí se táborníci mohou těšit i na koupání a dovádění na koupališti Palouky, které kromě bazénů a brouzdaliště nabízí i senzační tobogán.

Více o areálu

Zaujaly tě letní tábory?

Vyber si z naší nabídky campů a pojeď s námi! Poznáš nové kamarády, zahraješ si na počítačích, dáš si zabrat při přestřelce s NERFkama a zažiješ léto tvých snů!

Přihlas se!