Areály

Podívejte se, kde pořádáme dětské tábory v roce 2024. Na pohodlí vašich dětí nám záleží. Přesvědčte se sami, že táborové areály vybíráme tak, aby splňovaly naše vysoké nároky.

Areál táboru Dvůr Králové

Dvůr Králové

Výlet do ZOO Dvůr Králové je fantastickou příležitostí stát zvěři tváří v tvář. Výjimečnou podívanou je i nedaleká vodní nádrž  Les Království.  V blízkosti areálu je také Tyršovo koupaliště , které nabízí několik bazénů na plavání či vodní hry a také hřiště na míčové hry. Přímo v areálu se nachází beach volejbalové hřiště a hřiště na fotbal, vybíjenou a další aktivity.

Více o areálu
Areál táboru Velešín

Velešín

Za školním fotbalovým hřištěm začíná les, ve kterém si společně zahrajeme mnoho táborových her. Kolem areálu meandruje rameno vodní nádrže Římov. Nad nádrží ční zřícenina hradu Velešín, ideální prostředí pro dobrodružné táborové zážitky. Ve Velešíně je vyžití i za horkých letních dnů, táborníci se vypraví na místní koupaliště s několikaproudovou skluzavkou, beach volejbalovým hřištěm, perličkovou lavicí a vodním dělem.

Více o areálu
Areál táboru Brno

Brno

Areál se nachází v městské části Brno-střed. Jde tak o areál v centru Brna, který je lehce dostupný, i přes to máme své soukromí a klid - Bakalka leží na vedlejší ulici, která je od hlavní silnice i trati MHD dál. Klidný spánek a bezpečné venkovní aktivity tak zajištěny!

Více o areálu
Areál táboru Brno

Brno

Areál se nachází v městské části Brno-Veveří. Jde tak o areál v centru Brna, který je lehce dostupný, i přes to máme své soukromí a klid, je orientovaný do vedlejší ulice, která je dál od hlavní silnice. Klidný spánek a bezpečné venkovní aktivity tak zajištěny.

Více o areálu
Areál táboru Ostrava

Ostrava

Areál se nachází v mětské části Ostrava-Vítkovice, díky své poloze je snadno dopravně dostupný.

Více o areálu
Areál táboru Praha

Praha

Pražský areál se nachází na okraji Prahy, v Horních Měcholupech. Na výlety děti dopravujeme pomocí klimatizovaného autobusu, což nám zajišťuje bezpečí a komfort – žádné MHD. Jelikož se areál nachází přímo v hlavním městě, můžeme chodit na výlety a zábavné atrakce - aquapark, zoologické zahrady a další.

Více o areálu
Areál táboru Praha - Smíchov

Praha - Smíchov

Areál pro příměstské tábory v Praze je dobře dostupný MHD. Metro - Anděl. Tramvaj - Arbesovo náměstí. V blízkosti je také Dětský ostrov.

Více o areálu
Areál táboru Velké Meziříčí

Velké Meziříčí

Kromě procházky do lesoparku nedalekého zámku Velké Meziříčí se táborníci mohou těšit i na koupání a dovádění na koupališti Palouky, které kromě bazénů a brouzdaliště nabízí i senzační tobogán.

Více o areálu