O 4CAMPS

Herní a zážitkové tábory, které děti milují.

Herní a zážitkové tábory nejen za počítačem

Tábory 4CAMPS děláme již 8 let. Přinášíme dětem to nejlepší z online zábavy a počítačových her ve spojení se sportem, pohybem a tradičními táborovými aktivitami. I když se to na první pohled může zdát, tak tábory 4CAMPS nejsou jen o hraní počítačových her nebo YouTuberech, které na nich děti mohou potkat. Spojujeme trendy moderní doby v balík skvělých zážitků.

Náš spolek patří k lídrům v oblasti aktivní zábavy pro dnešní děti a mládež. Námi pořádané tábory a akce mají za úkol propojit moderní zábavu a tu spojit s tradičními táborovými aktivitami, při kterých budou interagovat se svými vrstevníky. Naučí se tak komunikovat v online i v offline světě. Naše unikátní programy jsou spojnicí v rozdílech mezi generacemi. Děti se přesvědčí, že zábava nekončí u monitorů a že i skutečný svět je zajímavý.

Představení týmu 4CAMPS

Staráme se o vaše děti jako o vlastní.

4CAMPS chystáme po celý rok. Je to naše radost a odpovědnost, kterou nebereme na lehkou váhu.
Dobře víme, že správné vedení je pro děti a jejich vývoj to nejdůležitější. Náš tým proto skládáme pouze z ověřených profesionálů. Jeho součástí jsou školní psychologové, výchovní poradci, zdravotní záchranáři, učitelé i studenti vysokých pedagogických škol. Spolupracuje s námi řada předních youtuberů, odborníků ve svém oboru i nadšených dobrovolníků a nových vedoucích z řad bývalých účastníků našich táborů. A každý z nich dobře ví, co dělá.

Pro mnoho dětí jsme jako druhá rodina, a proto se jim snažíme vytvořit takové prostředí, ve kterém se budou cítit dobře a v bezpečí. A stejně jako na děti myslíme také na rodiče. Pokud máte k 4CAMPS nějaký dotaz, můžete se obrátit na naše oddělení pro péči o zákazníky.

Doprava autobusem na tábory 4CAMPS

Autobusovou dopravu zajišťujeme z vybraných měst v České republice. Šetřete svůj čas a dopřejte dětem možnost vytvořit si kamarády již cestou na tábor.

Na všech nástupních místech přebírá táborníky od rodičů proškolený delegát. Ten také zajišťuje dozor po celou dobu cesty až na místo konání tábora i zpět. O děti tak bude dobře postaráno. Pro lepší pohodlí a větší bezpečí máme smluvenou dopravu v moderních autobusech.

Seznam nástupních míst naleznete v registraci v sekci Doplňkové služby.

Pokud jste registraci již provedli, ale dopravu objednanou nemáte, nevadí, můžete si dopravu přiobjednat přihlášením do svého účtu nebo zasláním žádosti na email info@4camps.cz .

Dopravu lze přiobjednat nebo změnit nejpozději týden před nástupem na tábor.

Už víš na jaký tábor pojedeš?
Vyber si termín v katalogu a přihlaš se na camp!

Přihláška na camp