O 4CAMPS

Tábory, které spojují virtuální svět s přírodou

Tábory 4CAMPS děláme již 7 let. Přinášíme dětem to nejlepší z online zábavy a her ve spojení s tradičními táborovými aktivitami, sportem a pohybem. Umožňujeme dětem zdokonalovat se v jejich koníčcích, otevíráme jim nové obzory ve virtuálním světě a zábavnou a nenásilnou formou je přivádíme zpět do přírody. I když se to na první pohled může zdát, tábory 4CAMPS nejsou jen o hraní počítačových her nebo natáčení videí na YouTube.

Náš spolek patří k lídrům v oblasti aktivní zábavy pro moderní děti a mládež. Pořádáme jarní, letní a podzimní tábory. Tyto akce mají za úkol odtrhnout děti od počítačů a ukázat jim jinou formu zábavy a sociální interakce s jejich vrstevníky. Unikátní programy realizujeme ve spolupráci se známými youtubery, let's playery či cosplayery, kteří nám pomáhají přesvědčit mladé, že zábava nekončí u monitorů jejich počítačů a že i skutečný svět může být zajímavý.

Kdo jsme

Představení týmu 4CAMPS

Staráme se o vaše děti jako o vlastní.

4CAMPS chystáme po celý rok. Je to naše radost a odpovědnost, kterou nebereme na lehkou váhu.
Dobře víme, že správné vedení je pro děti a jejich vývoj to nejdůležitější. Náš tým proto skládáme pouze z ověřených profesionálů. Jeho součástí jsou školní psychologové, výchovní poradci, zdravotní záchranáři, učitelé i studenti vysokých pedagogických škol. Spolupracuje s námi řada předních youtuberů, odborníků ve svém oboru i nadšených dobrovolníků a nových vedoucích z řad bývalých účastníků našich táborů. A každý z nich dobře ví, co dělá.

Pro mnoho dětí jsme jako druhá rodina, a proto se jim snažíme vytvořit takové prostředí, ve kterém se budou cítit dobře a v bezpečí. A stejně jako na děti myslíme také na rodiče. Pokud máte k 4CAMPS nějaký dotaz, můžete se obrátit na naše oddělení pro péči o zákazníky.

Na tábor s 4Camps kdykoliv v roce

Užít si zábavu s 4CAMPS, prožít dobrodružství s přáteli a potkat youtubery můžeš během celého roku. Pojeď s námi na tábor o všech prázdninách v roce.

 • Tábor na letní prázdniny

  Letní prázdniny

 • Tábor na podzimní prázdniny

  Podzimní prázdniny

 • Tábor na jarní prázdniny

  Jarní prázdniny

 • Tábor na velikonoční prázdniny

  Velikonoční prázdniny

Doprava autobusem na tábory 4CAMPS

Autobusovou dopravu zajišťujeme z vybraných měst v České republice. Šetřete svůj čas a dopřejte dětem možnost vytvořit si kamarády již cestou na tábor.

Na všech nástupních místech přebírá táborníky od rodičů proškolený delegát. Ten také zajišťuje dozor po celou dobu cesty až na místo konání tábora i zpět. O děti tak bude dobře postaráno. Pro lepší pohodlí a větší bezpečí máme smluvenou dopravu v moderních autobusech.

Seznam nástupních míst naleznete v registraci v sekci Doplňkové služby.

Pokud jste registraci již provedli, ale dopravu objednanou nemáte, nevadí, můžete si dopravu přiobjednat přihlášením do svého účtu nebo zasláním žádosti na email info@4camps.cz .

Dopravu lze přiobjednat nebo změnit nejpozději týden před nástupem na tábor.

Už víš na jaký tábor pojedeš?
Vyber si termín v katalogu a přihlaš se na camp!

Přihláška na camp