Areály

Podívejte se, kde pořádáme dětské tábory v roce 2024. Na pohodlí vašich dětí nám záleží. Přesvědčte se sami, že táborové areály vybíráme tak, aby splňovaly naše vysoké nároky.

Areál táboru Brno

Brno

Areál se nachází v městské části Brno-střed. Jde tak o areál v centru Brna, který je lehce dostupný, i přes to máme své soukromí a klid - Bakalka leží na vedlejší ulici, která je od hlavní silnice i trati MHD dál. Klidný spánek a bezpečné venkovní aktivity tak zajištěny!

Více o areálu
Areál táboru Brno

Brno

Areál se nachází v městské části Brno-Veveří. Jde tak o areál v centru Brna, který je lehce dostupný, i přes to máme své soukromí a klid, je orientovaný do vedlejší ulice, která je dál od hlavní silnice. Klidný spánek a bezpečné venkovní aktivity tak zajištěny.

Více o areálu
Areál táboru Ostrava

Ostrava

Areál se nachází v mětské části Ostrava-Vítkovice, díky své poloze je snadno dopravně dostupný.

Více o areálu
Areál táboru Praha

Praha

Pražský areál se nachází na okraji Prahy, v Horních Měcholupech. Na výlety děti dopravujeme pomocí klimatizovaného autobusu, což nám zajišťuje bezpečí a komfort – žádné MHD. Jelikož se areál nachází přímo v hlavním městě, můžeme chodit na výlety a zábavné atrakce - aquapark, zoologické zahrady a další.

Více o areálu