Víkendové tábory

Víkendový dětský tábor od pátku do neděle! TÁBOR NA ZKOUŠKU. Od 6 do 16 let. NERF bitva, turnaje, hraní na PC a VR, sporty a výlet. Nabitý víkend plný zábavy!

Víkendový tábor?

Víkend plný zábavy, PC her, sportu a nových kamarádů. Chceš si užít víkend bez rodičů? Nebo oni bez tebe? Zažiješ nabitý víkend plný aktivit namixovaných z našich táborů. Máme nabušené PC, NERFky, několik HTC Vive VR setů, sportoviště a užiješ si i skvělý výlet.

Víkendové tábory
Fotografie táboru: Víkendové tábory

Co na Víkendu zažiješ?

  • Propojujeme svět technologií s klasickými táborovými aktivitami
  • Učíme děti zdravý přístup ke sportu a cvičení
  • Děti pomocí našich aktivit seznamujeme s ostatními hravou formou
  • Oddíly děti naučí týmové spolupráci
  • Děti si zahrají své oblíbené hry

Máme špičkové areály

Naše všechny areály splňují požadavky ohledně komfortního ubytování, kvalitní stravy a hygieny. Podívej se na jednotlivé areály z blízka níže.

Areál táboru Brno

Brno

Areál se nachází v městské části Brno-střed. Jde tak o areál v centru Brna, který je lehce dostupný, i přes to máme své soukromí a klid - Bakalka leží na vedlejší ulici, která je od hlavní silnice i trati MHD dál. Klidný spánek a bezpečné venkovní aktivity tak zajištěny!

Více o areálu
Areál táboru Brno

Brno

Areál se nachází v městské části Brno-Veveří. Jde tak o areál v centru Brna, který je lehce dostupný, i přes to máme své soukromí a klid, je orientovaný do vedlejší ulice, která je dál od hlavní silnice. Klidný spánek a bezpečné venkovní aktivity tak zajištěny.

Více o areálu
Areál táboru Ostrava

Ostrava

Areál se nachází v mětské části Ostrava-Vítkovice, díky své poloze je snadno dopravně dostupný.

Více o areálu
Areál táboru Praha

Praha

Pražský areál se nachází na okraji Prahy, v Horních Měcholupech. Na výlety děti dopravujeme pomocí klimatizovaného autobusu, což nám zajišťuje bezpečí a komfort – žádné MHD. Jelikož se areál nachází přímo v hlavním městě, můžeme chodit na výlety a zábavné atrakce - aquapark, zoologické zahrady a další.

Více o areálu

Chceš zažít 4CAMPS mimo léto?

Tak zkus Víkend! Náš víkendový tábor, na kterém zažiješ to nejlepší z našich letních táborů.