Často kladené dotazy

Hledáte odpověď na nějakou otázku? Jak bude tábor probíhat? Kdy dostanete informace k odjezdu? Vše najdete na této stránce.

Víkendové tábory

Všechny dokumentu můžete vyřídit předem online v Klubové sekci.

Po příjezdu do areálu proběhne táborová akreditace, jejíž součástí je i prohlídka naším zdravotníkem.
K účasti na akci po Vás budeme potřebovat několik dokumentů, které můžete vyřídit předem a online v Klubové sekci u objednávky - to také doporučujeme, abychom při příjezdu na tábor nemuseli řešit např. neplatné dokumenty a také aby celé odbavení proběhlo rychleji a Vy nemuseli čekat.

1) Lékařské potvrzení - vystaví dětský lékař (ne sportovní!), platí 2 roky, dítě musí mít všechna povinná očkování a být způsobilé pro zotavovací akci
2) Karta pojištěnce nebo její kopie - platná v době konání akci (nejlepe EU karta)
3) Potvrzení o bezinfekčnosti - v den nástupu na akci Vám na mail přijde odkaz na online podepsání Bezinfekčnosti, který musí být vyplněn v den nástupu na tábor (bohužel ne dříve)*. Možnost podpisu dokumentu se Vám také odemkne u objednávky v Klubové sekci
4) Táborový řád - tento dokument stvrzuje, že jste účastníka seznámili s táborovým řádem
5) Občanský průkaz nebo jeho kopie (pokud je účastník držitelem - starší 15 let)
6) Pokud bude dítě z tábora vyzvedávat někdo jiný než zákonný zástupce, je nutné v online check-inu vyplnit formulář o této skutečnosti.

Pro pobyt účastníků ze zahraničí (nejčastěji z Slovenska):
7) Pas pro osobu mladší 15 let nebo občanský průkaz

Lékařské potvrzení a Kartu pojištěnce, je nutné nahrát předem v rámci Online check-inu, nebo dovézt a odevzdat v den nástupu na akci.
Občanský průkaz, pas nebo jejich kopie je nutné dovézt a odevzdat v den nástupu na akci.

Potvrzení o bezinfekčnosti*, Táborový řád a Vyzvednutí dítěte z tábora jinou osobou je možné nahrát nebo vyplnit předem v rámci Online check-inu, nebo podepsat v den nástupu na akci.

Všechny vzory dokumentů naleznete v Klubové sekci u Vaší objednávky nebo také na webu ZDE.

KAUCE:

Při akreditaci od Vás bude vybrána vratná kauce 500,- v hotovosti. Po předání kauce našemu personálu obdržíte stvrzenku. Kauce Vám bude po skončení tábora vrácena výměnou za vydanou stvrzenku, případně krácena o výdaje spojené např. s poškozením majetku, přepravou dítěte do zdravotnických zařízení apod. Vše s rodiči komunikujeme v průběhu tábora. 

Bez těchto náležitostí a platných dokumentů bohužel není možné dítě na tábor přijmout!!!

Dokumenty lze také stáhnout ZDE: https://www.4camps.cz/dokumenty

Své dotazy a požadavky nám můžete posílat emailem na info@4camps.cz nebo přes kontaktní formulář (https://www.4camps.cz/kontakt)

V době konání našich táborů budete mít k dispozici tel. kontakt přímo na hlavního vedoucího daného areálu. Telefon na hlavního vedoucího obdržíte v mailu 14 dní před začátkem turnusu.

Pokud vám mail po registraci přijde z adresy info@4camps.cz přeškrtaný, nejde o podvodný email, jen se něco pokazilo. To víte, chyba v Matrixu.

Prosím, kontaktujte nás na e-mailu info@4camps.cz a e-mail Vám obratem pošleme znovu.

Zkontrolujte nejprve hromadnou poštu a spam, pokud tam e-mail nebude, kontaktujte nás na emailu info@4camps.cz a e-mail Vám obratem pošleme znovu.

Jezdí s námi děti od 7 let, ovšem některé campy doporučujeme pro děti až od 10 let. Na tábor mohou děti až do 18 let.

Požadujeme, aby dítě umělo číst, psát a poznávat hodiny - především kvůli programové náplni našich táborů (zadání her apod.).

V takovém případě se řídíme storno podmínkami, které najdete na našich stránkách pod odkazem dokumenty ke stažení. Tyto podmínky doporučujeme pečlivě pročíst.

Neváhejte nás kontaktovat na info@4camps.cz - vše určitě vyřešíme ke spokojenosti obou stran.

Ano, může.

Ovšem pouze v případě, že zákonný zástupce udělí písemný souhlas (formulář Vám pošleme emailem po uhrazení celé částky)

Bez tohoto vyplněného formuláře nebude možné, aby dítě bylo předáno jiné osobě, než zákonnému zástupci.

Na všech našich táborech lze zajistit bezlepkovou a bezlaktózovou dietu.

V případě, že potřebujete jinou dietu nebo úpravu jídelníčku, kontaktujte nás na email info@4camps.cz

Založili jsme sekci NOVINKY, kterou naleznete ZDE.

Také sledujte naše sociální sítě - Facebook a Instagram

V areálech máme u počítačů periferie - většinou od Canyon Gaming. Nemusíš si tak nutně vozit vlastní periferie.
Pokud však máš vlastní klávesnici, myš, sluchátka na kterých se ti hraje lépe, nebo máš třeba PlayStation/XBox ovladač, tak si je určitě vem s sebou.
Také si lze vybrané produkty od Canyon Gaming koupit za zvýhodněnou cenu při registraci na tábor. Předměty pak dostaneš po příjezdu na tábor a odvezeš si je domů.

Jsme moderní tábor, který technologie využívá pro rozvoj dětí. Občas mobil ale budeš muset nechat na pokoji a to hlavně při sportovních aktivitách.

ANO. Pokud chcete náš tábor někomu darovat pod stromeček nebo k narozeninám, stačí se na danou akci registrovat a napsat na info@4camps.cz žádost o dárkový poukaz na danou akci. Obratem vám ho zašleme.

Nenašli jste odpověď na vaší otázku?

Nebojte se nás kontaktovat na naš e-mail. Odpovíme vám co nejrychleji budeme moct. Více informací najdete na naší stránce s kontakty.

Kontaktujte nás