Velešín

V roce 2019 se z Blatné, která prochází rekonstrukcí, přesouváme do nového, moderního areálu ve Velešíně, kam se přesune i tým zkušených vedoucích z Blatné.

6

Počet táborů

1 km

Koupaliště Velešín

0 km

Les přímo u areálu

6 km

Zřícenina Velešín

1 km

Hradiště Kamenná věž

Kontaktní údaje areálu

Adresa: Střední odborná škola strojní a elektrotechnická

U Hřiště 527, 382 32 Velešín

GPS: 48.8346533N, 14.4662047E

Tábory, které zde probíhají

MixCamp

PlayCamp

CraftCamp

FortniteCamp

MoveCamp

DancingCamp

Hlavní vedoucí

Srdcem gamer i sportovec. S 4CAMPS jsem strávil každý turnus v Blatné za posledních 5 let. Letos vás čeká starý tým z Blatné, ale úplně nové zážitky. Na všechny se těším. 

Denis Dubský

Vybavení areálu

Děti ubytujeme v budově domova mládeže ve dvou nebo třílůžkových pokojích s příslušenstvím. Ve škole děti využijí PC učebny. Čas budou trávit i v klubovně, na hřišti u školy a za deště či v podvečer mohou využívat prostornou sportovní halu. Stravu si táborníci budou pochvalovat, v jídelně se vaří na jedničku. Všechny budovy stojí hned u sebe, děti se proto přemístí velmi pohodlně a bezpečně.

 

Počítače v areálu

  Sestava 1 Sestava 2
CPU Intel Core i5-6600 AMD FX-6350
Six-Core 2.81 GHz
RAM 8 GB 2133MHz 8 GB
DISK HDD 500GB HDD 500 GB
GRAFIKA NVIDIA Quadro K620 2GB AMD Radeon HD 5450 1GB

 

Okolí areálu

Za školním fotbalovým hřištěm začíná les, ve kterém se odehraje mnoho táborových her. Kolem areálu meandruje rameno vodní nádrže Římov. Nad nádrží ční zřícenina hradu Velešín, ideální prostředí pro dobrodružné táborové zážitky. Ve Velešíně je vyžití i za horkých letních dnů, táborníci se vypraví na místní koupaliště s několikaproudovou skluzavkou, beach volejbalovým hřištěm, perličkovou lavicí a vodním dělem.

Už víš na jaký tábor pojedeš?
Vyber si termín v katalogu a přihlaš se na camp!

Přihláška na camp