Nechceme nikoho zatěžovat nesmyslnou horou papírů, pořádek ale musí být. A když se jedná o děti, platí to dvojnásob. V den příjezdu na kemp vybavte vaše dítě podepsaným potvrzením o bezinfekčnosti a o zdravotní způsobilosti, které vám potvrdí dětský obvodní lékař. Nutností je také kopie platné kartičky zdravotní pojišťovny.

Pokud jste vaše dítě na kemp již zaregistrovali, veškeré potřebné materiály vám pošleme e-mailem. Pakliže se vám nechce čekat, můžete si vše potřebné stáhnout na této stránce. Máte-li nějaký dotaz, napište nám na adresu info@zrgames.cz.

Někteří zaměstnavatelé v rámci firemních benefitů nabízejí také příspěvek na dětskou rekreaci. Formulář k žádosti o příspěvek také naleznete ve výpisu dokumentů ke stažení.

Žádost o příspěvek zaměstnavatele na dětský tábor

Smluvní podmínky

Storno podmínky tábora

Potvrzení od lékaře

Potvrzení o bezinfekčnosti

Táborový řád

PlayCamp

Tábor pro hráče PC her. Čeká tě LAN party, která nemá obdoby! Zkus si nejlepší hry, zasportuj si i užij večer u táboráku! Setkej se tu se známými hráči a Let‘s playery! Buď v centru dění!

Chci jet na PlayCamp

VideoCamp

Setkání začínajících i zkušených Youtuberů. Nauč se správně točit video, potkej se s profíky i známými tvářemi, poznej super kamarády a třeba i budoucí parťáky! Uč se od těch nejlepších!

Chci jet na VideoCamp

CraftCamp

Tábor pro hráče Minecraftu. Hraj Minecraft na PC i naživo. Nauč se nové tipy. Čeká tě sport a soutěže, ve kterých budeš bojovat za svůj tým!

Chci jet na CraftCamp

StyleCamp

Tábor pro holky o stylu a všem, co s ním souvisí. Nauč se, jak se správně oblékat a líčit, poznej beauty vlogerky, užij si sportovní aktivity pro holky a poznej nové lidi i z ostatních táborů!

Chci jet na StyleCamp

IceCamp

IceCamp není obyčejný lyžák, je to setkání super lidí, co si chtějí užít zimu na plno. Poznej nové kamarády i z ostatních táborů 4CAMPS!

Chci jet na IceCamp

MoveCamp

Tábor pro kluky i holky, pro ajťáky i sportovce, pro milovníky sushi i řízků, je prostě pro všechny od 10 do 18 let, kteří mají odvahu na týmové turnaje, adrenalinové závody nebo desetiboj.

Chci jet na MoveCamp