FortniteCamp 2024 – Velké Meziříčí

Letní dětský Fortnite tábor! Zapaříš si Fortnite, zastřílíš si s NERFkama, podíváš se do přírody, poznáš nové kámoše, zasportuješ si a užiješ si i celotáborovku!

Co tě na akci čeká?

Fortnite tábor je pro kluky i pro holky. Pro nadšené hráče, kteří si nedovedou předstvit léto bez oblíbené PC hry, ale chtějí si užít i hry v přírodě.

Doporučený věk od 8 - 18 let.

(Mezi základní dovednosti táborníka patří čtení, psaní a rozpoznání hodin a znalost Češtiny nebo Slovenštiny)

Přijeď si zahrát nejhranější hru současnosti. Denně tě čekají 3 hodiny Fortnite programu na PC. Vylepši svůj skill, nauč se získávat výhodu nad soupeřem a to jak v sólu, tak ve spolupráci se svými oddílovými spoluhráči. Pomůžeme ti získat další výhry na tvůj účet. Nezapomeneme ale ani na skvělé táborové aktivity jako jsou každodenní týmové soutěže, NERF bitva, návštěva koupaliště, zámeckého lesoparku nebo táborák.

Více o FortniteCampu

Co budeš jíst?

Stravování zajišťuje profesionální školní jídelna.

Strava minimálně 6x denně.

Celodenní pitný režim zajišťěn. (čaj, ovocný sirup)

Jídelna nabízí upravenou stravu:

  • Bezlepková dieta 
  • Bezlaktózová dieta

Jak se k nám dopravíš?

K dopravě využíváme moderní, klimatizované autobusy s doprovodem delegáta.

Nabízíme dopravu z Ostravy, Olomouce, Brna a zpět. 

Velké Meziříčí, Česká republika

Rozlehlý areál školy s fotbalovým hřištěm a lesoparkem se nachází na okraji Velkého Meziříčí. K dispozici máme velkou tělocvičnu, gymnastický sál, moderní počítačové učebny a třídy pro projekci. Děti budou spát ve 2-4 lůžkových pokojích buď s vlastním sociálním zařízením nebo se společnou zrekonstruovanou koupelnou na patře.

Kromě procházky do lesoparku nedalekého zámku Velké Meziříčí se táborníci mohou těšit i na koupání a dovádění na koupališti Palouky, které kromě bazénů a brouzdaliště nabízí i senzační tobogán.

Více o areálu

Pojeď na FortniteCamp!

Registrace je jednoduchá! Níže vyberte turnus a možnost dopravy. Zbytek provedete v dalším kroku.

Potřebujete poradit s přihláškou?

Nevíte si rady s registrací dítěte na náší akci? Nebojte se na nás obrátit na e-mailové adrese info@4camps.cz. Rádi vám pomůžeme!