PlayCamp, Přijeď si zapařit nejrůznější hry, zasportovat si a poznat nové spoluhráče! Na PlayCampu si můžeš zahrát třeba LoLko, CS:GO, Roblox ale i spoustu dalších her!

Tábor je pro kluky i pro holky. Pro nadšené hráče, kteří si nedovedou předstvit léto bez oblíbené PC hry, ale chtějí si užít i sport nebo hry v přírodě.

Doporučený věk od 8 - 18 let.

(Mezi základní dovednosti táborníka patří čtení, psaní a rozpoznání hodin a znalost Češtiny nebo Slovenštiny)

Na Playcampu si zahraješ ty nejpopulárnější hry, zlepšíš se v nich a dostaneš se na nový level! Čekají tě velkolepé turnaje v League of Legends, CounterStriku, Hearthsone, World of Tanks i v dalších hrách. Tohle všechno spojíme s venkovními táborovými aktivitami jako jsou každodenní týmové soutěže, návštěva koupaliště nebo táborák.

Stravování

Stravování zajišťuje profesionální školní jídelna.

Jídelna nabízí upravenou stravu:

  • Bezlepková dieta

Doprava

K dopravě využíváme moderní, klimatizované autobusy s doprovodem delegáta.

Boskovice, Jižní Morava

Skvěle a moderně vybavený areál. Umístěn je prakticky v centru Boskovic, školní areál je oplocený a zastavěný do bloku. Nedaleko je krásná příroda a venkovní vyžití je přímo na školním hřišti s umělým povrchem. Na táborníky čeká například nedaleký hrad, les, westernové městečko či pěkné koupaliště Červenka. Táborníci budou ubytováni ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním WC v buňce. Na každém podlaží budou mít k dispozici koupelnu. Čas budou trávit v počítačové učebně, ve společenské místnosti, ve sportovní hale či na venkovním hřišti. Areál se pyšní skvělou kuchyní.

Dokumenty ke stažení

Nechceme nikoho zatěžovat nesmyslnou horou papírů, ale pořádek musí být. A když se jedná o děti, platí to dvojnásob. V den příjezdu na camp vybavte Vaše dítě podepsaným táborovým řádem a potvrzením o bezinfekčnosti, dokladem o zdravotní způsobilosti Vašeho dítěte, které Vám vystaví dětský obvodní lékař a také připojte kopii platné kartičky zdravotní pojišťovny.

Informace týkající se nástupu na tábor Vám budou zaslány e-mailem 14 dní před nástupem na tábor. Veškeré dotazy směřujte na info@4camps.cz.

Víte, že máte nárok na příspěvek na dětskou rekreaci? Neváhejte a informujte se u Vašeho zaměstnavatele. Žádost o příspěvek od zaměstnavatele můžete stáhnout níže. Stejně jako dokumenty potřebné k nástupu Vašeho dítěte na tábor, které však budeme rozesílat i individuálně e-mailem.

Žádost o příspěvek zaměstnavatele na dětský tábor

Smluvní podmínky

Storno podmínky tábora

Potvrzení od lékaře

Potvrzení o bezinfekčnosti

Táborový řád

Vyzvednutí účastníka jinou osobou

Cena XXXX Kč
Potřebujete pomoct s příhláškou?
Rádi Vám pomůžeme.
  • Pošlete nám email na info@4camps.cz
  • Zanechte nám na sebe kontakt, my se Vám do týdne ozveme a všechny Vaše požadavky vyřešíme.