PlayCamp 2024 – Velké Meziříčí

Přijeď si zapařit MIX všech her, zasportovat si a poznat nové spoluhráče! Na PlayCampu si můžeš zahrát vesměs cokoliv – třeba Roblox, Valorant, LoLko, CS:GO, ale i další hry!

Co tě na akci čeká?

Letní dětský tábor je pro kluky i pro holky. Pro nadšené hráče, kteří si nedovedou předstvit léto bez oblíbené PC hry (Roblox, Counter-Strike, League of Legends a další), ale chtějí si užít i sport nebo hry v přírodě.

Doporučený věk od 8 - 18 let.

(Mezi základní dovednosti táborníka patří čtení, psaní a rozpoznání hodin a znalost Češtiny nebo Slovenštiny)

Na PlayCampu si zahraješ ty nejpopulárnější hry, zlepšíš se v nich a dostaneš se na nový level! Čeká tě parádní program a zábava ve Valorantu, League of Legends, CS:GO, Robloxu nebo Hearthstone. Tohle všechno spojíme s venkovními táborovými aktivitami jako jsou každodenní týmové soutěže, NERF bitva, návštěva koupaliště, zámeckého lesoparku nebo táborák.

Více o PlayCampu

Co budeš jíst?

Stravování zajišťuje profesionální školní jídelna.

Strava minimálně 6x denně.

Celodenní pitný režim zajišťěn. (čaj, ovocný sirup)

Jídelna nabízí upravenou stravu:

  • Bezlepková dieta 
  • Bezlaktózová dieta

Jak se k nám dopravíš?

K dopravě využíváme moderní, klimatizované autobusy s doprovodem delegáta.

Nabízíme dopravu z Ostravy, Olomouce, Brna a zpět. 

Velké Meziříčí, Česká republika

Rozlehlý areál školy s fotbalovým hřištěm a lesoparkem se nachází na okraji Velkého Meziříčí. K dispozici máme velkou tělocvičnu, gymnastický sál, moderní počítačové učebny a třídy pro projekci. Děti budou spát ve 2-4 lůžkových pokojích buď s vlastním sociálním zařízením nebo se společnou zrekonstruovanou koupelnou na patře.

Kromě procházky do lesoparku nedalekého zámku Velké Meziříčí se táborníci mohou těšit i na koupání a dovádění na koupališti Palouky, které kromě bazénů a brouzdaliště nabízí i senzační tobogán.

Více o areálu

Pojeď na PlayCamp!

Registrace je jednoduchá! Níže vyberte turnus a možnost dopravy. Zbytek provedete v dalším kroku.

Celková cena

∞ Kč

Potřebujete poradit s přihláškou?

Nevíte si rady s registrací dítěte na náší akci? Nebojte se na nás obrátit na e-mailové adrese info@4camps.cz. Rádi vám pomůžeme!