4CAMPS Víkend

Víkendový dětský tábor od pátku do neděle! Praha, Brno, Ostrava! Od 6 do 16 let. Ideální jako TÁBOR NA ZKOUŠKU. Těšit se můžeš na NERF bitvu, hraní na PC a VR, aquapark, večerní promítání filmů, sporty a další super zábavu.

Co tě na akci čeká?

4CAMPS Víkend je 3denní tábor pro kluky i holky od 6 do 16 let, který probíhá v areálu Základní a mateřská škola Brno, Kotlářská 4 nebo Základní škola Brno, Bakalovo nábřeží 8. Začátek je vždy v pátek odpoledne a končí v neděli podvečer. Vyslyšeli jsme tak prosby rodičů, kterým pomůžeme najít pro děti super program a hlídání zároveň i během víkendů. 

Zahájení a příjezd dětí:
Děti je možné přivézt v pátek již od 16:00 hodin, nejlépe najezené nebo vybavené svačinou. Zahájení 4CAMPS Víkendu je v 18:00 hodin, do té doby děti na místě pohlídáme a zabavíme je. Prvním jídlem v pátek je večeře.

Zakončení a odjezd dětí:
Zakončení 4CAMPS Víkendu je v neděli v 15:00 hodin, posledním jídlem je odpolední svačina. Děti je možné vyzvednout od 15:00 do 16:00 hodin, dříve po předchozí domluvě s hlavním vedoucím.

Na co se můžete těšit:
Výběr z nejlepších 4CAMPS programů – velké bitvy v tělocvičně s pistolemi NERF, společné hraní PC her (Fortnite, Minecraft, Valorant, LoL a další), týmové sporty, virtuální realita, konzole, večerní promítání filmů a další super zábava. Program je tradičně vyvážený tak, aby měly děti dost pohybu, ale také čas na hry a odpočinek.

Akce - Místo konání - Výlety:

31. března - 2. dubna 2023 - Základní a mateřská škola Brno, Kotlářská 4 - VIDA! science centrum / Šaškárna park

26. - 28. května 2023 -  Základní škola Brno, Bakalovo nábřeží 8 - výlet Aquacentrum Kohoutovice / výlet Bruno Family Park

Ubytování:
Pro 4CAMPS Víkendy jsme se rozhodli pro přespání v tělocvičnách ve spacáku. Děti tedy potřebují spacák s sebou. Žíněnky/karimatky jsou zajištěny. K dispozici budou pro děti samozřejmě šatny, sprchy, sociální zařízení a další zázemí areálu ZŠ a MŠ Brno, Kotlářská 4.

Vybavení:
Nezbytný je spacák, polštářek pod hlavu, oblečení na spaní, 2x spodní prádlo, 3x ponožky, 2x košile/tričko, 2x mikina/svetr, 1x bunda na venkovní aktivity, 1x přezůvky do školy, učebny, 1x sportovní obuv do tělocvičny, 1x obuv na venkovní aktivity (sporty, výlet), láhev na pití, ručník, hygienické potřeby. V případě návštěvy aquaparku plavky.
Nezapomeňte na pravidelně užívané léky, které při nástupu převezme zdravotník.

Více o Víkendu

Co budeš jíst?

Stravování zajištěno 5x denně včetně pitného režimu. Tábor začíná páteční večeří a končí nedělní odpolední svačinou. Na této akci jsme schopni zajistit bezlepkovou dietu za příplatek.

Jak se k nám dopravíš?

K této akci dopravu nezajišťujeme.

Doprava na akci probíhá po vlastní ose.

Brno, Česká republika

K dispozici budeme mít učebnu s herními notebooky, virtuální realitu, tělocvičnu a venkovní hřiště.

Adresa:

Základní škola a mateřská škola Brno
Kotlářská 655/4
602 00 Brno

GPS:

49.2057686N, 16.5979347E

Areál se nachází v městské části Brno-Veveří. Jde tak o areál v centru Brna, který je lehce dostupný, i přes to máme své soukromí a klid, je orientovaný do vedlejší ulice, která je dál od hlavní silnice. Klidný spánek a bezpečné venkovní aktivity tak zajištěny.

Více o areálu

Pojeď na Víkend!

Registrace je jednoduchá! Níže vyberte turnus a možnost dopravy. Zbytek provedete v dalším kroku.

Celková cena

∞ Kč

Potřebujete poradit s přihláškou?

Nevíte si rady s registrací dítěte na náší akci? Nebojte se na nás obrátit na e-mailové adrese info@4camps.cz. Rádi vám pomůžeme!